Masz pytania? zadzwoń(+48) 22 11 20 333
(+48) 601 233 014

 

Haft komputerowy

Haft Komputerowy

Posiadamy japońską maszynę przemysłową HAPPY HCS2. Haftujemy z prędkością do 1000 ściegów na minutę jedną z 12 głowic. Maszyna idealnie sprawdza się do małych i średnich nakładów (10-200szt). Posiadamy wszystkie możliwe rozmiary standardowych tamborków i większość niestandardowych (tamborki do czapek, skarpetek, kieszeni koszuli, magnetyczne itp).  Projekty haftów wykonujemy na najlepszym na rynku oprogramowaniu Wilcom Embroidery Studio który znany jest z możliwości manualnej edycji każdego wkłucia igły. W naszym parku maszynowym znajduje się też specjalny laser do wycinania wykrojów, komputerowa maszyna do szycia BROTHER NV100 oraz owerlok BROTHER 4234D.

 

BROTHER NV100

 

 

Happy 1201 HCS2

 

Haftem komputerowym zajmujemy się od 2015 roku. Mimo tego krótkiego okresu czasu, to dzięki nieustannym eksperymentom i szkoleniom doszliśmy do bardzo wysokiego poziomu. Naszą wiedzę zawdzięczamy mistrzom w swoim fachu, firmie EMB, Karolowi Świderskiemu z Infohaftu czy Andrzejowi Śniadkowi z Professional Embroidery Digitizing. 

 

Specjalizujemy się w naszywkach, ale haftujemy też koszulki, bluzy, softshelle, spodnie, bodziaki itp Wykonując naszywkę stawiamy na jakość. Naszywki są wycinane laserem oraz mają wykończenie typu overlok dzięki czemu hafty nie strzępią się i nie odrywają od rzepa.

Poniżej przykładowe realizacje.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl